Kurumsal


» HITAJANS web tasarım hizmetleri günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Temmuz 2003tarihinde hizmet sektörüne girmiş sektörün en deneyimli web tasarım firmalarından biridir.

» Şirketimizin ismi olan HiT kelimesi internet dilinde bir sitenin ne kadar çok ziyaret edildiğini( tıklanma sayısını )ifade etmektedir.Bu nedenle yapmış olduğumuz siteleri ismimize yakışır, hitleri hep artacak şekilde tasarlıyoruz.Ayda binlerce ziyaretçinin gezdiği portal ,e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Bu yüzden sloganımız hitinizi arttıran tasarımlar...

» HITAJANS web tasarım hizmetleri bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımlarıyla firmanın tanıtımını internet ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedefleyen bir tasarım ve internet hizmetleri firmasıdır.

» HITAJANS Tasarım Hizmetleri 8 kişilik tasarım ve yazılım kadrosuyla 7 gün 24 saat sizlere yardıma hazır genç, dinamik ve aktif amatör ruhu ile çalışan profesyonellerden oluşmuştur. Ekibimiz en güncel internet programlama dillerini kullanarak site sahiplerinin kendi sitelerini yönetebilmelerine imkan tanıyan dinamik web siteleri oluşturmaktadır.

» HITAJANS Tasarım Hizmetleri firmanızı kendi firmasıymış gibi benimseyerek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunmak , firmanızın maliyetlerini ve zamanını tasarruflu bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için sizinle çalışan bir iş ortağı olacaktır.